gdybyś myślał, tobyś był. sytuacja na sekundę przed powstaniem René Descartesa.

 8 
 1. Borek

  Teraz już wiem, co było przed Big Bangiem. Audrey Hepburn.
  Tutaj w filmie “Libido mózgu”.

  1
 2. Audrey Pramatka, w sumie nie mam nic przeciwko.

  2
 3. bobik z aloesu

  między czerwonym a białym leży długa lipa, wzdłuż lipy, sukienka ze sztucznym kwiatem, dalej szeroko grono, duże i chaotyczne wielu, wielu aktorów, wzdłuż po lewej ażurowe dziurkowane sklepienie na fotografii, i po skosie czerwona mała piękna nie bałałajka i nie gryfara, dalej oś – i to już koniec puzli.

  3
 4. wielkie życie

  cuda medycyny i wola życia wprost ze zródła młodości.
  teraz : doświadczenie polegające na ewentualnym wykazaniu związku, siatki nervowych neuronowvych zakończeń okalającej ruszt kościsty, mięsem otoczony, chcąc nie chcąc, ze świadomością łączności końcówki z tzw. początkiem przewodu i odbiorem fal płynących ze świata, w skrócie początek – i koniec, wpływ i oddziaływanie.

  4
 5. przedszkolaki i zwierzaki

  lekko pierdolniętym nadal współczuję, niańczyć nie będę
  29.05 odniesiono sukces, wyżerki na potencjale. gratulacje.

  5
 6. sama zaleta-wzroku

  i gdyby Ktoś, widział ślady Normalnego, proszę, ładnie o znak-i.
  (Normalny liczy się z czasem)

  6
 7. jest t-ego więcej ...

  jedząc chałę ( 2 x1,5 zł) – odkryto folię, antywłamaniową antykorozyjną bezpieczną, na oknie, folii nie widać, a przewodzi, niesamowite

  7
 8. po-czuł - a ...pies... na własnej s- kórze

  gdybyś był, to byś czuł,przestał wymyślać. i nie ma się z czego śmiać. niesamowite, nigdzie/wszędzie na “świecie” nie da się, nie ma, współzależności : medycyny-intymności – a nowo-staro obsadzonych, drzew, które, rodzą, owoce brane z “tej ziemi”, dalej już tylko robaki.
  statyczny to pejzaż, puzle z fotografii, i art dkg, – to “dziwaczka” kręgi modlą się za nią, bez skarpet bo gejowskie, bez rajstop bo dziecięce, za to w majtkach, bo porno, pózno, ludziom jakże też współczuję.
  uniżony poziom
  ;)

  8

co Ty powiesz

filtr antyspamowy jest nierychliwy. wiem o tym.