SPOCZNIJ

czy wiesz, kto siedzi po drugiej stronie?  oplułam ekran. usmarkałem się. zmoczyłem taboreta. osoby z deficytem kontroli płynów (odkpy)  pomóż odkpom wieść godne życie szanuj. nie rozśmieszaj.

żąda mysz części a. ależ proszę.

jesteśmy tacy młodzi! 10 minut przed nami! bawimy się w fagocyty i gronkowce? nie, to głupie, chodźmy coś pooglądać? e, wirusowe reklamy, nie lubię ja bym poszła na parę kolejek antybiotyku / dobra, zamawiam taksówkę czekaj, mam niezłą penicylinę z dobrego źródła przepraszam, muszę wydalić trochę toksyn teraz ja nie masz wrażenia, że nas coś w życiu ominęło. i że młodzi mają teraz łatwiej pamiętasz, jak świrowałaś po tej penicylinie? nie. kto zamawiał taksówkę?

dwa kwadraty szczęścia  ochronią Cię przed Rosją, deflacją, ludzkości inflacją, ebolą, Google'em, Facebookiem, narodowym zbukiem, wózkówą, stołeczną stylówą, kapitalistą, roszczeniowym syndykalistą, ZUSem, sztuczną inteligencją i wszelką wiolencją.  1. Wydrukuj obrazek. 2. Wytnij kwadraty. 3. Pozostałą część papieru pognieć, namocz i uformuj w dwa wałeczki. 4. Wałeczki wprowadź do kanalików usznych. 5. Kwadraty naklej na oczach za pomocą przylepca (nie jest częścią zestawu). 6. Najlepiej działają w połączeniu z biletem lotniczym do Australii (nie jest częścią zestawu).

siły działające na ciało boskie pozostające w stanie spoczynku siła grawitacji siła tarcia siła nacisku atmosfery wypadkowa siła nacisku siła wzbudzająca poniedziałkowa

kiedy byłem w twoim wieku, byłem w innym wieku

w razie potrzeby stłum szybko

trzyblok

Antarktyjscy archeolodzy pracujący w akwenie europejskim odkryli pozostałości zapomnianej świątyni Trzybloka, osiedlowego bóstwa jednego z plemion kultury późnosłowiańskiej. Spekuluje się, że miejsce służyło obrzędom wejścia i wyjścia, niestety, nadal nie wiadomo dokąd. Odnalezione pozostałości membran głośnikowych sugerują, że rytuały odprawiano przy dźwiękach kultowych i magicznych utworów, zwanych złotymi przebojami. Ponieważ obowiązująca waluta również nazywała się złote, naukowcy wysunęli hipotezę, że muzyka miała zachęcać Trzybloka do pomnażania bogactwa (choć zachowane fragmenty hymnów, takie jak „Znowu w życiu mi nie wyszło” mogą temu – pozornie – przeczyć).

Naukowcy odszyfrowali niektóre inskrypcje – na przykład FRYZJER (prawdopodobnie mieszkanie kapłana opiekującego się nadmiarem wytworów naskórka, porastających ciała tubylców żyjących w chłodnym klimacie). Nadal nie wiadomo jednak, co mogą oznaczać takie napisy jak LEGIA czy CHUJ, podejrzewa się, że chodzi o imiona jakichś pomniejszych bóstw opiekuńczych, odpowiedzialnych za pomyślną produkcję szalików czy skarpet.

To fascynujące znalezisko kryje jeszcze wiele tajemnic. Oby wszystkie zostały odkryte przed planowanym na przyszły rok rozpoczęciem budowy największego na Ziemi składowiska wciąż jeszcze nieokreślonych przedmiotów.

świat upadamy nieprzerwanie od ponad dwuch tysięcy lat moralna degrengolada zanik wszystkiego coraz gorszy kerning zapraszamy wszędzie 24h

w śmierci najważniejsze, żeby nie przestać się rozwijać. dziś siedzisz w czyśćcu na prejsenter, ale jutro chwalisz Szefa i masz ubezpieczenie ode złego. * nie stanowi oferty w rozumieniu

sanctum spectrum octobitum. 01100100 01110101 01110000 01100001.

Polish? oh shit, not again. I don't get a bloody word the're sayin. yesteshtchye fspanyaly. ok, let's just apply any random stuff to them and have it done. I think they call it "los" and they're goddamn right cause you can't win if you only pray in Polish.

tato, jak odróżnić dobro od zła? jak coś ma dużo lajków, to raczej jest dobre, chociaż ja jeszcze patrzę na liczbę szerów.

wyobraź sobie, powiedział, że mam grube jelito.

kochanie, według tej appki innowacyjność naszego seksu wzrosła o 12 milidżobsów. jak ci było. zaznaczam słoneczko.