to wszystko miało być kiedyś wasze jednakże tatuś postanowił poddać się terapii, dzięki której nigdy nie umrze znany bogacz udławił się pigułką na nieśmiertelność

co       Ty

powiesz

nie wiem, jak inne obrazki, ale ten obrazek nie zmniejsza twoich szans na nieśmiertelność oraz inne życiowe sukcesy.

świnie nas krytykują

co słychać? a, podcinam gałąź, na której siedzę. spadniesz mi na głowę. nie myśl tylko o sobie. pomyśl o przyszłych pokoleniach, dla których będziemy wzorem.

co       Ty

powiesz

to nie ja!

co       Ty

powiesz

to bardzo ważne, żeby wierzyli, że mają szansę

co       Ty

powiesz

czy to kapelusz? nie, to ja. przeczekam

co       Ty

powiesz

o co się modlisz, Jacusiu? o spadek po was. ale najpierw musimy umrzeć. uwzględnię to w kolejnej modlitwie.

nie ma abdukcji bez poszanowania konstytucji!

co       Ty

powiesz

abdukcje są ok, ale wypadałoby z tymi ludźmi zamienić parę słów. a oni się nie uczą języków obcych.

kłamstwo. prawda. trzeba przemontować. czysta robota.

co       Ty

powiesz

no i gdzie jest ta wielka Polska? tam.

jak malować konie z odległości 3 - 5 kilometrów

co       Ty

powiesz

Dać mu lajka, czy nie. Nawet się uśmiechnąłem, ale jednak nie tak szeroko, żeby uruchomić mięśnie ramienia, przedramienia, palców i przesunąć kończynę w kierunku guzika. Ale nie tylko ja, nikt nie lajkuje, więc zastanówmy się tym bardziej, głupio tak, poczułby się zanadto wyróżniony, to wzbudzi przymus wdzięczności, ludzie nie lubią mieć długów, więc w końcu znienawidzi mnie. Poza tym, umówmy się, nie przypadkiem nikt tego nie lajkuje, to przecież nie jest tak dobre. Takie na może pół uśmiechu, zero koma sześć sześć sześć góra, ale już nie na ruch ręką. Słabe właściwie. On w ogóle dużo słabych rzeczy pisze, wrzuca. Słaby on jest cały, niemocny. Ale lajki chce, lubcie mnie, mówcie mi, że jestem niesłaby, potwierdzajcie mi to paluszkiem-lajuszkiem. Przymila się. Mizdrzy się. Żeby się. Przecież nie tylko dziś, nie, cały czas, od bruzdkowania, do matki pewnie też tak słabo z brzucha gugał, żeby go lubiła. I gdzieś to już widziałem, więc do tego nieoryginalne. Wtórne, słabe i raczej kupa. Aż mi go żal w sumie. Starał się, coś tam chciał opowiedzieć, czyimiś słowami, żeby dotarło do innych, nawiązało kontakt; ale nie wyszło. Przegrał. Dobrze, że dodali te nowe ikonki. Sad. PRZYKRO MI.

co       Ty

powiesz

daj głos. hał hał. chyba możemy uznać. było upoważnienie? naturalnie.