spałeś do dupy, chyba nie umiesz tego robić. to świetny dzień, żeby się powiesić! bardziej bym się cieszył z tego zegarka, gdybym miał okulary!

kiedy ludzie nie mieli komórek. nieco luźnej cytoplazmy z organellami. młody vontrompka

podajemy najnowsze wyniki sondażowe wszyscy wygrali

1 kwietnia 2024. fajna planeta, szkoda, gdyby... spłonęła

nie, nie, straszne gazy mam po tym, i nie ma co zrobić z ogryzkiem, to idared? ligole wolę, pewnie niemyte, a w ogóle to bym zjadł chleb z serem żółtym, ale zaraz obiad, może pomodlimy się o hindusa?

twoja galaktyka jest w niebezpieczeństwie! co? musisz walczyć! okej!

krruwakrruuuwa
kto tak strasznie śpiewa? czekaj, sprawdzę
bezżonek frustratek (incelus incelus) prawie pewne

kochanie, przypomnij mi, proszę, czego boimy się w tym tygodniu?

jest piątek, a pan nadal istnieje. jakieś plany na weekend? bardzo cichutki szelest schnącego ciasta

wyżej kurna wyżej

jeśli wciągnę brzuch i wyprostuję plecy, to być może tamte losowe młode osoby pomyślą, że mam o 20 lat mniej niż mam jeju, myślałem, że to Mieszko I, a to Bolesław Chrobry!

kiedyś myślałem, że wszyscy chcą usłyszeć moją opinię masz brzydką żonę boże, jesteś taki śmieszny robisz świetne ziemniaki tłuczone, dużo lepsze niż wiersze ale oni chyba po prostu lubili brzmienie mego głosu

8 fenomenów, których nie ogarniam, stan na koniec 2023 że bieganie to endorfiny że za ważne sprawy odpowiadają ludzie wierzący w skuteczność modlitwy że Ferrari Testarossa znaczy Rudowłosy Kowalski Taylor Swift Zakopane szósty kadr tego obrazka zdecydowana wiekszość obserwowanego wszechśw. że stopniowo się rozpadam

ryc. 1 rytualne napełnianie brzucha ryc. 2 z brzucha wychodzi Jezus

your request has been blocked because it conflicts with my policy. (pay 20$) (let me report the request to the local authorities)