7 
 1. wygląda jakby się czegoś strasznie bał, może tego co widzi? ;-)

  1
 2. małpka

  połączenie muflona z małpą? co to za nowe stworzenie?

  2
 3. kaczka

  jak dla mnie bomba, tak trzymaj :)

  3
 4. aniabk

  Pisanie blog&39;a jest chore. Ale w takim razie czy chory jest nasz świat ? Przecież to znak naszych czasów: blogi, opisy w gg, napisy na koszulkach, murach. No to ostatnie się nie zmieniło , tylko treść, a nawet nie treść tylko sposób wyrażenia tego co nam w duszy gra.
  A wygląda na to, że raczej gra niewiele. Może to przez to, że w tym pędzie i zamieszaniu zatracamy się i stajemy sie coraz bardziej anonimowi. Potrzebujemy stanąć i krzyknąć: oto
  jestem ! A że wszystko juz było, musimy być orygnialni. Wymyślamy swojego diabła. Niech
  ktoś go zobaczy i powie: “Ależ to pojebane”. no i teraz jest już zajebiście. Na chwilę wyrwaliśmy się z anonimowego tłumu, z szarej masy.
  Pozornie, bo czy się wyróżniamy skoro tłum stara się być tak samo zajebiście wykopany. No i jeszcze bezpieczeństwo blog&39;a. Niby krzyczę, „oto jestem”, ale zostaje ten margines anonimowości, który daje sieć. ENTER.

  4
 5. kaczka

  a może pytanie powinno brzmieć jak bardzo świat jest chory? bo co można powiedzieć kiedy ktoś potępia, nierozumie, odrzuca a jednak czyta… i gdyby czytał skrycie, naśmiewał się cicho i subtelnie, śledził pokryjomu… a może to diabeł co nam w duszy krzyczy i zagłusza muzykę, która podobno niektórym gra :)

  5
 6. raczej smutku bym sie tutaj dopatrywala, nie potepienia… kaczko!

  6
 7. http://jezusimarlena.ovh.org/index.php

  slę uśmiech z całego serca :)

  7

co Ty powiesz

filtr antyspamowy jest nierychliwy. wiem o tym.