gloria

w roku 13 zrobiłem inną wersję, ale jednak gorszą.
 19 
 1. ale bazgroł, szkoda, bo pomysł dobry

  1
 2. masz rację. odbazgrzyłem.

  2
 3. czy mozesz napisac “masz rację” jeszcze raz? :) mrauuu :)

  3
 4. straszne masz pomysly :) ale to jedna z lepszych Twoich prac – moim skromnym zdaniem. wydrukuje sobie – autograf poprosze przy okazji ;P

  4
 5. Brutal :(

  5
 6. a co będzie, jak Małysz zacznie skakać… też mu się oberwie? ;)

  6
 7. Pytanie, czy w pobliżu skoczni będzie bateria flak…

  7
 8. Albo jakaś tarcza antyrakietowa

  8
 9. liliana

  Jak Małysz poleci będzie przelatywała dzika kaczka z ptasią grypą, jakby to wojskowy wytłumaczył oberwał bo znalazł się na lini ognia

  9
 10. kyrje elejson

  10
 11. liliana

  Dieu me pardonnera. C`est son metier. Lil maj to miesiąc odmawiana litanii, Twoim zdaniem ktoś tu zgrzeszył słowem czy głupotą byś zwracała się słowami “PANIE zmiłuj się (nad nami). Maleńka uwaga pisze się kyrie przez “i”. Pozdrawiam :)

  11
 12. vontrompka, ziomalu koffany!
  mam nadzieję, że nie weźniesz mię za ignoranta… ale części Twych [jak już mówiłem- bardzo i w ogóle] grafik socjologicznych- totalnie nie kumam. mimo starań. choć optycznie przyswajam z przyjemnością.

  powyższe komentarze świadczą jednak o tym, że powinienem się wstydzić- przecież RESZTA WIE, co narysowałeś i w związku z czym…

  otóż nie, qrrrwa. nie wiadomo!

  czy to jakaś emanacja graficzna Twojego talentu na konkretne wydarzenie? czy w szumie informacyjnym TO zobrazowane wydarzenie umkłomię? czy to tak po prostu, a CI powyżej tylko twierdzą, że wiedzą, a tak właściwie wcale a wcale- nic?

  daj znać Autorze, to mi zasnąć pomóc może ;)

  ps1. lans: niebawem wszechpolska niesencja, potem plan mam karnawałowej. housem, technem, dramenjbejsem niszczącym parkiety płynącej. czy jesteś gotów podjąć wyzwanie wiadome? mglisty most musi zaczekać… z drżeniem czekam na malila.

  ps2. zgłosił się jeszcze jeden chętny Twej grafiki. też z netaudioświatka- początkujący dj. ów dla odmiany miksy prezentować zamierza na swym http://goodnetlabels.blogspot.com/. podałem do Ciebie namiary, bo namiary to nie tajemnica przecież? czy odezwie się osobiście?

  12
 13. emeliksie
  1) otóż, qrwa!, wszystko jest poezja (a tylko z rzadka – konkret). odłóż szkiełko, wyjmij oko. i śpij zdrowo.
  2) day ać posłucham (bacz jeno, iż komputer mój umiłowany opuszczam niebawem)
  3) pożyjemy, zobaczymy, czy się odezwie…

  13
 14. trą – opuszczasz ale pikselskrawki rzucisz z poludnia jakies he? :] czy planerujesz dopiero po powrocie sie wyladowac?

  14
 15. Meta ten Gość wie że jest zwycięscą ale czy wie że nieżyje ? Wyścig szczurów trwa !

  15
 16. @wrona: po powrocie wyładować? i co, taki nabrzmiały będę jeździł?… e nie… relacje live, przekaz satelitarny, wszystko na vontrompce
  @MR: mhm.

  16
 17. do liliany
  brak zachowania poprawnej piswoni czasami jest tzw “puszczonym oczkiem”, tak samo jak zamiana “Ł” na “U” w słowie zuo. to tytułęm wstępu, a słowem rozwinięcia, uwazam, ze twoje komentarze są mało inteligentne. czuje sie tak, jakbym czytała 17-latke, która odwiedza co ambitniejsze strony (jej zdaniem) i korzystając z opcji “wyslij komentarz” chce pokazać jaka to jest dojrzała, zabawna i inteligentna, tylko kurcze, nie udaje jej sie

  17
 18. lil, liliana, oglądanie waszych zmagań jest szalenie podniecające, ale miałbym małą sugestię: może wymieńcie się mailami i napiszcie sobie coś od serca tak bardziej intymnie, prywatnie? a tu prosiłbym ad rem, nie ad personam, dobrze?

  18
 19. liliana

  Do Lil ” czy mozesz napisac “masz rację” jeszcze raz? :) mrauuu :)” – to jest Twój komentarz i on ma być dla mnie przykładem inteligentnej wypowiedzi :) ?! Wybacz mi Kocico, ale ja nie będe łasić się do Autora by zyskać jego przychylność – nie to jest moim celem. Jeśli mnie coś nie interesuje to po prostu tego nie czytam ( więc nie czytaj co pisze byś sobie samopoczucia nie truła ). Wow 17- latka – a pisz mi tak jeszcze, albo wcale się do mnie nie zwracaj bo sierść gubisz i skup się na inteligiętkim komentowaniu tego co pisze i umieszcza Autor . To było moje słowo końcowe (ostatnie) skierowane do starszej koleżanki Lil.

  19

co Ty powiesz

filtr antyspamowy jest nierychliwy. wiem o tym.