przegapilem wczoraj clue programu, czyli masowa rzez tysiecy baranow na podworzach tutejszych domostw z okazji Kurban Bayramı. widzialem jedynie nieco z autobusu – zatem brutalnie realistycznego reportazu nie bedzie. w zamian takie cos, tez z Izmiru, bo taka Turcje (z Chinami w tle) lubie:

izmir konak pier

w telewizji kroluja slodkie animowane baranki i zabawne scenki ze zwierzetami, co sie opieraja przed pojsciem pod noz. a tych zaszlachtowanych nie pokazuje sie wprost, przyslania niewyrazna blenda. dla telewidza wieczorem zbyt drastyczne jest to, co rano widzial i sam robil.

 5 
 1. liliana

  Młoda, zapewne ładna dziewczyna i Jegomość w spodniach w kantke i trampkach – taki zestaw widziałam tylko u starych kawalerów i żonatych, których wybranka ( żona ) ani ON ( mąż ) gustu nie mają. Co do zdarzenia jedynie ono zawsze, o każdej porze, w każdym zakątku ziemskim jest na czasie i niech KRÓLUJE na wieki wieków !!!!

  1
 2. bo to uczniowie sa. w Mundurkach. grzecznie, jak nalezy.
  a Trampki wygodne.

  2
 3. pajeczaki

  podgladacz ;P
  bardzo ladna scenka :)

  3
 4. E tam podglądacz :) W publyczym miejscu. W Dżapanie płacą grubą kasę za przywdzianie podobnych strojów. Ciekawe, jak w Turcji prezentuje sie japońska seksturystyka :D

  4
 5. pokinx

  mnie to zdjęcie zachwyca, to że ona tak ładnie zawinięta, a on ją będzie odwijał. tylko czy sobie poradzi… choć rozumiem, że Autor nie ma wątpliwości, skoro podpiął zdjęcie pod temat rzezi niewiniątek…

  5

co Ty powiesz

filtr antyspamowy jest nierychliwy. wiem o tym.