W odpowiedzi na nową politykę Przeznaczenia informuję, że wszystkie moje części ciała, narządy, ew. dusza (zgodnie z Soborem Watykańskim Drugim) oraz ich funkcje życiowe są obiektami moich praw. W celu użycia lub pozbawienia mnie któregokolwiek z wyżej wymienionych obiektów w każdym konkretnym przypadku wymagana jest moja pisemna zgoda! Wszystkim zaleca się umieszczenie tego powiadomienia gdziekolwiek chociaż 1 raz, w przeciwnym razie pozwala się na automatyczne wykorzystanie narządów lub uśmiercenie w wyniku działań Przeznaczenia. Powyższe zakazy dotyczą także studentów i agentów nasyłanych przez Przeznaczenie.   Każdy, kto wklei ten obrazek na swoim profilu, będzie nim chroniony i nieśmiertelny.

 8 
 1. Aby powstał elixir vitae, musiał zaistnieć fb. Poruszające.

  1
 2. Anonymous

  myśli, sny i marzenia

  2
 3. ergosumka

  Przeznaczenie…
  Prze znaczenie.
  Przeznacz(ę)? Nie!

  3
 4. Nieśmiertelny? nie, dziekuję. już wystarczy.

  Nam Sibyllam quidem Cumis ego ipse oculis meis vidi in ampulla pendere, et cum illi pueri dicerent: Σίβυλλα τί θέλεις; respondebat illa: ἀποθανεῖν θέλω.

  4
 5. fidelio

  Daremny trud skoro świat udaje się na Majówkę.

  5
 6. @makowski: a Pan znów w langłydżu i znów o Słoikach:

  Bo ja jestem sam na własne oczy widziałem Sybilli w Cumae wiszące w słoiku, a kiedy chłopcy powiedział: Sybilla, co chcesz; ona odpowiedziała: chcę umrzeć.

  @fidelio: że tak sobie zażartuję: Maju, Maju, będziem w Raju!

  6
 7. Słoik-for-ewery.

  7
 8. mareczeck

  podoba mi się u.

  8

co Ty powiesz

filtr antyspamowy jest nierychliwy. wiem o tym.