Chwała Allahowi, Panu Światów oraz błogosławieństwo i pokój niech będą z Muhammadem, Jego rodziną i towarzyszami oraz z tymi, którzy kontynuują Jego misję i kroczą Jego ścieżką, aż po dzień Sądu.

Imran ibn Husajn był chory na hemoroidy, więc spytał Wysłannika (Pokój Z Nim), jak powinien się modlić. A Ten odparł: “módl się na stojąco, ale jeśli nie dasz rady – to na siedząco albo na boku; a jeśli i to nie jest możliwe – dawaj znaki głową”.

A ponieważ nadchodzi piątek, to przypomnę, co powiedział Prorok (PZN): “jeśli ktoś z was chce isć na modlitwę piątkową, niech się wykąpie”. Nie wiem, czy odnosi się to także do piątkowych klubowiczów, ale przypomnieć im nie zawadzi, że Wysłannik Allaha (PZN), gdy chciał umyć się ze stanu nieczystości, zaczynał od umycia rąk dwa razy (albo trzy), potem oblewał wodą prawą stronę ciała, potem lewą, mył miejsca intymne i dokonywał ablucji, jak do modlitwy. Następnie nabierał wodę i palcami mył skórę głowy (nie podano, jak długo), po czym oblewał ją trzema garściami wody a następnie oblewał całe ciało wodą i na koniec mył nogi.

Tak więc, o wy, którzy wierzycie w Punkt, Labo i Klubo: nie tylko żel we włosy i armani na buźki. Każdy, kto dobrze wykona ablucję, temu zapewniony będzie raj (a może nawet wpuszczą go do klubu…).

Alhamdulillah.

 2 
  1. oched

    podobno też mogą być dziewice

    1
  2. w ramach pobieżnego dokształcania się po latach poznałem parę detali: najfajniejsze jest to o dzieciach hurys – osiągają dojrzałość w ciągu godziny. to bardzo praktyczne, ale przede wszystkim – widowiskowe!

    2

co Ty powiesz

filtr antyspamowy jest nierychliwy. wiem o tym.