Tego się właśnie obawiałem: że przy 460 osobach w jednej wannie utrzymanie szczelności będzie fikcją – powiedział minister czystych rąk Zbigniew Kąpalski, odnosząc się do przecieku z tajnego mycia głowy wybranym posłom. Kąpalski zapowiedział, że skonsultuje się z marszałkiem Sejmu Bronisławem Kompielowskim w całej sprawie.

– Bardzo krytycznie oceniam tego typu sytuację, gdy mydliny przedostają się do opinii publicznej – powiedział minister, wciąż jeszcze z pianą na ustach. – To tylko dowodzi, że rzeczywiście nie można dbać o higienę członków o szczególnym znaczeniu dla bezpieczeństwa państwa – dodał. Według ministra, widać jasno, że “prawa hydrostatyki i hydrodynamiki zdecydowanie kuleją w praktyce”.

Kąpalski dodał, że nie wie, kto mógł popuścić. Wyraził zarazem przypuszczenie, że winny był wadliwy zaworek. – Albo może ktoś nielegalnie chlapnął z wanny – dodał.

– Nasze zaworki są sprawne – podało biuro prasowe Kancelarii Sejmu. – Wszystkie procedury dotrzymania szczelności zostały dochowane. Posłom odebrano wszystkie butelki, prywatne myjki, płetwy i kaczuszki. Zaworki zostały sprawdzone i opieczętowane, zresztą wyciek pojawił się poza obszarem działania Kancelarii. Może któryś z posłów nabrał wody w usta?

Wiadomo nieoficjalnie, że minister Kąpalski przygotowuje nowe, poprawione prawo o cieczach. Według nowej ustawy dany poseł zanurzony w cieczy straci na diecie, chyba że trzy razy wyprze się chlapania. Opozycja już zapowiada protesty i okupację Łazienek.

 6 
 1. jaka tam wanna, panie. Bajoro

  1
 2. Jakie tam bajoro, proszę Pani. Bagno. Tylko kto zje te Żaby?

  2
 3. Paweł Śpiewak, co to ongiś posłował z PO, a teraz po szekisporowsku na sejm sie żżyma, przeczytałem dziś w DZIENNIKU, mówi o posłach, że to kłamczuchy i cwaniacy… W sumie, to są surrealistyczne jaja… ale oni nawet o tym nie wiedzą. Pozdrawiam

  3
 4. Żaby? czy t.o są żaby??? W najlepszym przypadku ledwie skrzek, a co z tego wyrośnie?

  4
 5. he, wybitny i zasłużony dla ekonomii socjalizmu oskar lange zamówił na polibudzie hydrauliczny model metody przepływów międzygałęziowych.
  kolorowa ciecz przepływając przez rurki miała ilustrować przewagi gospodarki planowej.
  I ilustrowała tak dobrze, że nawet prof. lange przyznał: “panowie, ten model cieknie”

  wiem, trochę nie apropos ale też mokre. no i dawno nie komentowałem

  5
 6. Anonymous

  poniosło , przyznaje . nikt nic o tym. . podpisze…

  6

co Ty powiesz

filtr antyspamowy jest nierychliwy. wiem o tym.