bo mają za dużo gaci bogaci mają za dużo jeśli zarobki przedstawić za pomocą majtek, to przeciętna pielęgniarka ma 10 par przeciętny strasznie bogaty ma 1000000 par oddajmy głos przeciętnemu strasznie bogatemu nawet nie wiecie, jak niekomfortowo jest zmieniać majtki co pół godziny przez całe życie żeby użyć tylko tych, które kupiłem w zeszłym roku!

 8 
 1. lewackie p-dolenie, masakrować!

  1
 2. Ależ nie, bogaty nie od gaci, lecz od Boga pochodzi, co z pewnościa wykaże słownik etymologiczny Bańkowskiego —

  a że przy żartach lepiej się poważnie napracować, zerknąłem do niego i na samym końcu jego wywodu jest odniesienie do irańskiego “majątek, skarb, bogactwo: —

  więc jak “pałąkowaty” jest podobny do pałąka a “lodowaty” ma cechy lodu, tak “bogaty” jest bliski Bogu. Bóg tak chciał i nie sprzeciwiaj się, proszę.

  2
 3. @kot: siertem i młopem.
  @andsolu, gdzieżbym śmiał się.

  3
 4. Dziekuję.

  4
 5. Nie ma takiej szydery żeby nie okazało się, że już gdzieś – kiedyś – ktoś zupełnie poważnie , prawda.

  5
 6. Konstatanty

  @andsol: coś pokręciłeś, bogaty od Boga pochodzi podobnie jak ubogi, a znaczenie jest to samo – wszystko, co ma wartościowego, to jeno w depozycie w niebiesiech, a na tym padole – nic, marność nad marnościami jako rzecze Kohelet

  6
 7. No to takie osoby jak Lewandowski, Małysz, Kowalczyk, Linda, Kondrat, Gajos etc mają rzeczywiście przesrane… Ja się pisze na majtki Dody w takim razie… :)

  7
 8. bogaty i ubogi, tak jak bóg, pochodzą od “bog”, czyli czegoś w rodzaju szczęścia, słowo starsze niż chrzest Polan

  8

co Ty powiesz

filtr antyspamowy jest nierychliwy. wiem o tym.