ej, a co będzie, jak już pozabijamy wszystkich? czwartek

 11 
 1. Seelenverkoper

  Dziewczyna podpowiada mi zza pleców że Vontrompka się myli i będzie środa( pomóżcie mi jeśli to czytacie, bo ma dwie fiolki lakieru do paznokci i każe mi pomagać sobie w wyborze)

  1
 2. mistreser

  Eee tam – czwartek-zmartek.
  Mikroby będą! Bo to jest planeta mikrobów.
  Tak było, jest i będzie…
  Choć czasami może zwieść, chwilowa obecność motyla…

  2
 3. @Seelenverkoper: niech wybierze bardziej mroczny.
  @mistreser: nie wiem, czy mikroby mieszczą się w spektrum zainteresowań tych Panów. zresztą – tworzą ciekawy problem teologiczny, którego nie udało mi się jeszcze złożyć w obrazek: skoro Zmartwychwstanie ma objąć CAŁE stworzenie, to czy również WSZYSTKIE generacje mikrobów? czy mikrob powstały w wyniku podziału zachowuje tożsamość z mikrobem dzielącym się? oba zachowują? chyba potrzebny jest jakiś taki wytrych, bo zbraknie materii ziemskiej na odtworzenie Wszystkiego.

  3
 4. surabuka

  teologia mikrobów, święte podzielenie.

  4
 5. bo jak one zmartwychwstaną – na przykład w jelicie zmartwychwstającego, tak na raz? nie wiem, nie wiem, to temat na rozprawę, nie na obrazek.

  5
 6. surabuka

  nieno jak jest ciekawe i gdzie jest ciekawe (pewnie w niebie dla mikrobów)(jak wygląda piekło dla mikrobów?)(ale czy mikrob może popełnić grzech?)

  6
 7. mikrob nie wiem, co może popełnić, ale Pan (nie Pan) powiedział, że Zmartwychwstanie ma objąć całe Stworzenie, więc implikacje tego założenia są co najmniej interesujące, w każdym razie DLA MNIE. jeśli miałbym zmartwych. to po prostu nie mam takiego jelita, żeby pomieścić wszystkie pokolenia Escherichii Coli, które też się odrodzą.

  7
 8. zaraz zaraz, a czy zarazki mają duszę – z tego co pamiętam to poza aniołami i ludźmi duszy nic więcej nie ma…(no chyba, że towarzystwo)…. a bez duszy to chyba sie nie da zmartwychwstać…

  8
 9. “Jeśli w niebie Twój pies będzie ci potrzebny do pełnego szczęścia, to Bóg tak sprawi, że spotkasz go tam po śmierci.”

  A Escherichia?

  E. Coli – jest mała bakteria,
  E. Coli w jelita niewoli,
  tam brzydkie pokarmy współtrawi,
  lecz nikt nie popiera E. Coli.

  9
 10. borek.2011

  Przecież dziś jest czwartek.
  Tu, na tym Podlasiu wszystko nas omija.

  10
 11. Będziesz jeszcze dość tych czwartków miał.

  11

co Ty powiesz

filtr antyspamowy jest nierychliwy. wiem o tym.