jak byliśmy młodzi, to nie mieliśmy żadnych ideałów człowiek musiał cały czas zapieprzać na fejsbuku. nie było czasu na jakieś rozmnażanie i to mi się najbardziej podoba w dzisiejszej młodzieży: że nie istnieje.

 6 
 1. Justy Gru

  najwyżej będzie obraza, ale trudno, musiałam: bierz się do roboty Piotrusiu

  1
 2. all work and no fun will make trompka a dull trompka

  2
 3. Justy Gru

  hm, zawsze mi się wydawało, że akurat ta robota to pure fun, ale co ja tam wiem, swój egzamin z tego przedmiotu zdałam na 2 (słaby paradoks), w tym jeden Piotruś, tak czy inaczej: szkoda, żeby takie dobre geny (ludzika vt) leżały odłogiem

  3
 4. kilka minut przyjemności, a potem zmarnowane całe życie… niejedno!
  mnie nie szkoda. jestem ostrożnym zwolennikiem biologicznego nieistnienia, więc trudno, bym powoływał nowe byty.

  4
 5. Justy Gru

  vt, właśnie dla takich słodkich i czułych chwil się żyje: trzymiesięczny Piotruś patrzy na mordkę pluszowego misia z wyrazistymi czarnymi jak guziki ślepiami, i nagle: iluminacja, niekontrolowany zamach rąk i nóg, błysk w oku, usta Piotrusia układają się w ryjek (lub, jeśli wolisz, trompkę) i wydobywa się z nich wyrażne : “gguu”, najkrótsze i najbardziej bezinteresowne wyznanie miłośći, przecież miś go nie karmił, nie przewijał i nie przytulał, po prostu był (po przeczytaniu spal)

  5
 6. oho, impresje m/tacierzyńskie odcinek 643255327! tak, tak, mateńka ewolucja wyposażyła nas w receptory podobnych bodźców, ale być może jestem trochę upośledzony, bo ja żyję głównie po to, żeby umrzeć w miarę bezboleśnie.

  6

co Ty powiesz

filtr antyspamowy jest nierychliwy. wiem o tym.